Karavany k pronájmu

Pronájem karavanu je skvělým způsobem, jak získat svobodu a flexibilitu při cestování. Naše karavany vám poskytují komfortní ubytování na cestách, kde si můžete vychutnat domácí pohodu a soukromí. S našimi vysoce kvalitními a dobře udržovanými karavany se budete cítit jako doma, ať už jste na dovolené s rodinou, přáteli nebo si užíváte romantickou jízdu ve dvou.

Naše obytná vozidla jsou vybavena veškerým potřebným vybavením a zařízením pro váš pohodlný pobyt na cestách. Vnitřní prostor je dobře navržen a optimalizován, abyste měli dostatek místa pro spaní, relaxaci, vaření a osobní hygienu. S moderními vybaveními, jako jsou kuchyňský kout, koupelna, úložné prostory a pohodlná sedadla, vám naše karavany poskytnou veškeré pohodlí a praktičnost, kterou potřebujete.

Pronájem karavanu je ideální volbou pro ty, kteří milují svobodu a dobrodružství. Můžete objevovat nová místa, procházet se po přírodě, navštěvovat malebná města a vychutnávat si pohled na krásy okolního světa. Naše obytná vozidla vám umožní plánovat svou cestu podle vlastních preferencí a přenocovat na různých místech, která vás osloví.

Ať už se vydáváte na rodinný výlet, dobrodružnou expedici nebo romantickou cestu ve dvou, pronájem karavanu vám otevře dveře k neomezeným možnostem. Můžete si naplánovat svou trasu, zastavit se tam, kde se vám líbí, a vychutnávat si svobodu a flexibilitu, kterou obytné vozy poskytují.

Naše autopůjčovna karavanů v Brně, Olomouci a Prostějově vám poskytne širokou škálu možností, které vyhovují vašim potřebám a představám. S našimi kvalitními vozidly, spolehlivým servisem a vstřícným týmem vám garantujeme bezproblémovou a příjemnou cestovní zkušenost.

Globe Traveller Pathfinder Z Bike

Model 2022
Počet pasažérů: 4
Cena již od 3000 Kč / den

Detail

Globe Traveller Voyager Z

Model 2021
Počet pasažérů: 4
Cena již od 3000 Kč / den

Detail

Globe Traveller Voyager X

Model 2021
Počet pasažérů: 4
Cena již od 3000 Kč / den

Detail

Půjčujeme střešní boxy, nosiče kol, lyží a další příslušenství

střešní nosiče, nosiče lyží, nosiče kola na příčníky, nosiče kol na  tažné zařízení, střešní boxy 420l, kávovary, autolednice

Příslušenství je možno zapůjčit i samostatně.