Dodávky k pronájmu

Pro firmy, které potřebují velké užitkové vozidlo jen občas pro své přepravy, jsme ta správná volba. Naše dodávky jsou k dispozici na krátkodobý pronájem, což vám umožní mít přístup k dostatečnému prostoru pro vaše firemní aktivity, aniž byste museli vlastnit a udržovat vozidlo po celou dobu. Bez ohledu na to, zda potřebujete vozidlo pro přepravu zboží, výstavních materiálů nebo jiného vybavení, naše dodávky vám zajistí spolehlivou a efektivní přepravu.

Pokud se chystáte nakoupit vybavení pro váš nový domov, naše dodávky jsou připraveny vám pomoci s tímto úkolem. S dostatečným prostorem a flexibilním uspořádáním interiéru vám naše dodávky umožní přepravit vše, co potřebujete, bez zbytečných omezení. Od nábytku po elektrospotřebiče a další vybavení, naše vozidla vám poskytnou dostatek místa a pohodlí, abyste mohli nakoupit bez starostí.

Stěhujete se a potřebujete spolehlivé vozidlo pro přepravu vašeho majetku? Naše autopůjčovna dodávek je tu, abychom vám usnadnili tento proces. S našimi prostornými a dobře vybavenými dodávkami můžete přepravit veškerý svůj náklad bezpečně a efektivně. Ať už se jedná o menší přestěhování do nového bytu nebo o kompletní stěhování rodinného domu, naše vozidla vám poskytnou dostatek prostoru a pohodlí pro úspěšnou stěhovací akci.

V pobočkách naší půjčovny dodávek v Brně, Olomouci a Prostějově si můžete být jisti, že získáte spolehlivé a dobře udržované vozidlo, které splní vaše potřeby. S našimi flexibilními možnostmi pronájmu a přátelským týmem odborníků vám poskytneme všechnu potřebnou podporu a rady.

Peugeot Partner

Model 2022
Počet pasažérů: 4
Cena již od 500 Kč / den

Detail

Peugeot Expert

Model 2023
Počet pasažérů: 3
Cena již od 850 Kč / den

Detail

Peugeot Boxer

Model 2020
Počet pasažérů: 3
Cena již od 1000 Kč / den

Detail

Peugeot Boxer valník – sklápěč

Model 2017
Počet pasažérů: 3
Cena již od 1000 Kč / den

Detail

Půjčujeme střešní boxy, nosiče kol, lyží a další příslušenství

střešní nosiče, nosiče lyží, nosiče kola na příčníky, nosiče kol na  tažné zařízení, střešní boxy 420l, kávovary, autolednice

Příslušenství je možno zapůjčit i samostatně.