Luxusní vozy k pronájmu

Autopjčovna ARTCOM GROUP Brno, Olomouc a Prostějov vám přináší nezapomenutelný zážitek z jízdy v luxusním automobilu značek DS Automobiles a Lexus.

V naší flotile naleznete nabídku výjimečných vozidel, která ztělesňují eleganci, inovaci a nejvyšší kvalitu. Proto nabízíme prémiové vozy značek DS Automobiles a Lexus, které jsou známé svou exkluzivitou a prvotřídním designem.

Naše vozy vynikají nejen svým designem, ale také svými technologickými inovacemi a výkonnými motory. Každé vozidlo je vybaveno špičkovými funkcemi a luxusním vybavením, které zaručuje nejvyšší komfort a bezpečnost během vaší jízdy.

Při pronájmu luxusního vozu u nás si můžete být jisti, že obdržíte vozidlo ve vynikajícím technickém stavu. Naše flotila je pravidelně servisována a udržována odborníky v našem autorizovaném servisu, aby splňovala nejvyšší standardy kvality.

Náš tým odborníků vám rád pomůže s výběrem nejvhodnějšího vozu pro vaše potřeby a poskytne vám veškeré potřebné informace a asistenci. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, a proto se snažíme poskytnout vám nejen skvělý vůz, ale také prvotřídní zákaznický servis.

Lexus RX 450H

Model 2022
Počet pasažérů: 5
Cena již od 2500 Kč / den

Detail

Lexus ES 300H

Model 2020
Počet pasažérů: 5
Cena již od 2500 Kč / den

Detail

DS 4

Model 2023
Počet pasažérů: 5

Detail

DS 7 Crossback

Model 2018
Počet pasažérů: 5

Detail

DS 9

Model 2021
Počet pasažérů: 5

Detail

Půjčujeme střešní boxy, nosiče kol, lyží a další příslušenství

střešní nosiče, nosiče lyží, nosiče kola na příčníky, nosiče kol na  tažné zařízení, střešní boxy 420l, kávovary, autolednice

Příslušenství je možno zapůjčit i samostatně.