Hybridní a elektrické vozy k pronájmu

Autopjčovna ARTCOM GROUP v Brně, Olomouci a Prostějově disponuje flotilou elektrovozů a hybridních vozidel nabízející ekologickou alternativu pro vaše cestování.

Naše elektrovozy a hybridní vozidla jsou poháněna moderními technologiemi, které minimalizují emise a snižují negativní vliv na ovzduší. Zvolením našich vozů přispíváte ke snižování uhlíkové stopy a chráníte přírodu pro budoucí generace.

Při pronájmu elektrovozu nebo hybridního vozidla u nás si můžete být jisti, že nejen šetříte životní prostředí, ale také získáváte moderní, spolehlivé a výkonné vozidlo. Naše flotila je vybavena nejnovějšími modely elektromobilů a hybridů, které vám poskytují pohodlnou jízdu a dlouhý dojezd bez nutnosti častého dobíjení.

Pronájem elektrovozu či hybridního vozidla u nás je snadné. Naši odborníci vám poskytnou veškeré potřebné informace a poradí vám při výběru nejvhodnějšího vozidla pro vaše potřeby. Věříme, že společně můžeme přispět k udržitelnější budoucnosti a ekologickému způsobu dopravy.

Peugeot iOn

Model 2017
Počet pasažérů: 4
Cena již od 400 Kč / den

Detail

Nový Peugeot 308 SW Hybrid

Model 2022
Počet pasažérů: 5
Cena již od 850 Kč / den

Detail

Nový Peugeot 2008 eGT

Model 2023
Počet pasažérů: 5
Cena již od 700 Kč / den

Detail

Půjčujeme střešní boxy, nosiče kol, lyží a další příslušenství

střešní nosiče, nosiče lyží, nosiče kola na příčníky, nosiče kol na  tažné zařízení, střešní boxy 420l, kávovary, autolednice

Příslušenství je možno zapůjčit i samostatně.